sobota, 18 sierpnia 2012

W zapętleniuRobię się nerwowa i przeczulona na zmianę. W poniedziałek kontrola.
Staram się myśleć o czymś innym lub robić wszystko, by nie rozmyślać. Bo myśli chodzą krętymi drogami, zahaczają o inne, łączą się i plączą, zaglądają w różne zakamarki.
Pytania wirują wokół mnie napastliwie. Jaki będzie wynik? Czy już teraz? I co wtedy? Czy jeśli nie teraz, to dobrze? Czy nie za długo każą czekać? Czy lekarka się nie myli? Czy wymyślą nową metodę? Czy zdążą? Czemu się nie da? Komu zaufać? Czy intuicja nie zawiedzie? Co można zrobić? Czemu nic nie można zrobić???
Na co dzień staramy się żyć normalnie, by nie zwariować. Ale To wisi wciąż; osacza nas na zewnątrz i dusi od środka. Jest. Niepewność, niepokój, lęk, bezsilność trochę zagłuszane miłością.
Jest też nadzieja.

__________

______________________________

 • Awatar
  fibula vel Joa · 2 lat, 6 mies. temu
  Rybciu, wolałabym być bliska w przyjemniejszych sprawach, ale czasem i taka bliskość jest potrzebna. Może nawet bardziej? Mary, dziękuję.
 • Awatar
  dhof · 2 lat, 6 mies. temu
  Joa, Twoje słowa, słowa rybci, MMaM jakby moje. Ot taka międzyludzka, międzykontynentalna wspólnota doświadczeń. Niech nic nie zagłusza nadziei, niech wiara w dobro umacnia Cię fizycznie i psychicznie i nie dopuszcza zwątpienia. Przytulam i będę blisko.
 • Awatar
  Marta Motyl · 2 lat, 6 mies. temu
  Nie daj się złym myślom. Trzymaj się! :)
 • Awatar
  beba · 2 lat, 6 mies. temu
  Będę o Was myślała na Mazurach. Może pójdę nad jezioro, pogapię się na kormorany i wyślę dużo pozytywnej energii. Trzymajcie się !
 • Awatar
  fibula vel Joa · 2 lat, 6 mies. temu
  Przytulam Was, dobre Dusze Zwierciadlane! Dziękuję! Mocy nam wszystkim życzę!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

{Czy to takie ważne o czym? Sama rozmowa jest wystarczającym powodem, aby chcieć porozmawiać.}
/Wiesław Myśliwski/