Noblistka w drogeriiDziś w drogerii przy kasie moją uwagę przykuł tomik poezji W. Szymborskiej. I z jednej strony to rozumiem, bo łatwiej dotrzeć do czytelnika (właściwiej będzie chyba napisać: pozyskać czytelnika przy okazji). I ma to swoje dobre strony, bo a nuż ktoś, kto by do księgarni się nie wybrał, tu może kupi, a może nawet poczyta lub kogoś obdaruje. A z drugiej strony jakiś taki niesmak mi towarzyszył – bo wiersze noblistki w drogerii?? Chyba się czepiam, gdyż książki nadal z księgarnią tudzież z biblioteką mi się kojarzą. Cóż.


___________________________________


 • Awatar
  dhof · 2 lat, 9 mies. temu
  Dzięki za odwiedziny:)
 • Awatar
  Mary · 2 lat, 9 mies. temu
  Mam wrazenie, ze tutaj nawet po paru godzinach przerwy juz powstaja zaleglosci w czytaniu. Tyle tu ciekawych wpisow, ciagle cos nowego… Pozdrawiam!
 • Awatar
  Marika · 2 lat, 9 mies. temu
  Zapraszam, choc u mnie w maju za wiele sie nie dzialo. Ale mam wino. ;-)
 • Awatar
  fibula vel Joa · 2 lat, 9 mies. temu ·
  Dhof: przyjemność po mojej stronie :) MMaM: to ta drogeria właśnie; zajrzę do Ciebie i pewnie się zaczytam. Mary: tak to właśnie tu jest; cieszę się, że dołączyłaś :) Mariko: wznieśmy toast za spotkania zwierciadlane ;)
 • Awatar
  Mary · 2 lat, 9 mies. temu
  Dziekuje, Joa! Ja tez sie ciesze…

Komentarze

ostatnio czytane

czereśnie i tajemniczy mierniczy

{Ale tak już jest na świecie, że kobiecie płacz przychodzi z pomocą, kiedy rozum przestaje pojmować. A płacz wie wszystko, słowa nie wiedzą, myśli nie wiedzą, nie wiedzą sny i Bóg czasem nie wie, a płacz ludzki wie. Bo płacz jest płaczem i tym, nad czym płacze.} Wiesław Myśliwski

rozmaitości powszednie

ażetki i wachlarze

fAkty

rozkaz