wtorek, 14 sierpnia 2012

Niedzielmy się
 • Z serii „dziwności w codzienności”:
Niezmiennie mnie zastanawia, gdy przy bankomatach jestem – czemu tyle potwierdzeń wypłat rozrzuconych leży, skoro chęć otrzymania wydruku, należy potwierdzić?
Dziś Córa zebrała i wyrzuciła do kosza 14 świstków.

 • Z serii „dylematy moje”:
Otulać miłością dziecko tak, by nie zniewolić. Dać poczucie wolności chroniąc jednocześnie. Ułatwiać, wspierać rozwój niczego nie narzucając.
Staram się, a trudne to bywa.

 • Z serii „samo(?)sprawdzającej się”:
{Latem 1946 roku w prowincji pewnego południowoamerykańskiego kraju rozeszła się pogłoska o zagrażającym głodzie. W rzeczywistości zapowiadały się dobre zbiory, a pogoda była wprost wymarzona dla rekordowych żniw. Lecz wieść rozprzestrzeniła się z taką siłą, że dwadzieścia tysięcy drobnych farmerów porzuciło swą ziemię i skryło się w miastach. Z tego powodu zbiory się nie udały, tysiące ludzi przymierało głodem i pogłoska okazała się prawdziwa.} A. de Mello
A jednak człowiek może zmieniać bieg wydarzeń.

 • Z serii „kreatywność bez granic”:__________________________

 • Awatar
  fibula vel Joa · 2 lat, 5 mies. temu
  Anko, masz rację z tym błędami – wszystkich się nie da uniknąć; ale świadomość ich daje możliwość poprawy. A kosze – rzeczywiście często ich brak, ale tu akurat stał tuż obok. Jiji - tańcz i śpiewaj zatem. :-)
 • Awatar
  Marusia · 2 lat, 5 mies. temu
  Jednak tworzyć muzykę, tzn np śpiewać, grac na instrumencie to zupelnie inna bajka niz słuchać. Może zacznę speniać swoje marzenie o grze na pianinie.
 • Awatar
  Do · 2 lat, 5 mies. temu
  też mnie zastanawia sprawa z bankomatami. często na wydruku masz stan konta a oni i tak wyrzucają..
 • Awatar
  Mary · 2 lat, 5 mies. temu
  Tez zauwazylam, ze niektorzy ludzie wyrzucaja wydruki z bankomatow na ziemie, choc kosz na papierki stoi obok. Za granica pobieralam czasem pieniadze z bankomatow, ktore tak wyrzucaly wydruk, ze trudno go bylo zlapac i ladowal na ziemi. Ja podnosilam, ale innym moze juz sie nie chcialo…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

{Czy to takie ważne o czym? Sama rozmowa jest wystarczającym powodem, aby chcieć porozmawiać.}
/Wiesław Myśliwski/