wtorek, 13 listopada 2012

MPFWczoraj byliśmy na koncercie Młodej Polskiej Filharmonii. Występ był naprawdę piękny, a można rzec – znakomity, zważywszy, że muzycy są tak młodzi (mają do 20 lat.) Wyszliśmy pełni dobrych wrażeń. Nasza Sześciolatka dzielnie słuchała i podpatrywała (fotele w WCK mają bardzo wysokie oparcia i 125cm wzrostu nie wystarcza, by swobodnie oglądać). Podrygiwała również. Koncert był dwugodzinny i pod koniec już zmęczona była, zatem najmocniej klaskała po ostatnim utworze;) Sala błyszczała muzykami i świeciła pustkami. I to mnie smuci, tym bardziej, że wstęp na koncert był bezpłatny. Owszem, przed wejściem, można było wesprzeć Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, ale koncert nie był biletowany. Przyznam, że jadąc, zastanawiałam się, czy będą wolne miejsca siedzące. I były, chyba nawet więcej niż zajętych.


____________________________________________

 • Awatar
  dhof · 2 lat, 3 mies. temu
  PS Świetny plakat :)
 • Awatar
  fibula vel Joa · 2 lat, 3 mies. temu
  Pamiętam, Dhof, i celowo do Twego wpisu nawiązałam, by też podkreślić, że nie zawsze chodzi tylko o koszta. A plakat, zdaje się ubiegłoroczny, bo teraźniejszy mniej mi się podoba. Serdeczności.
 • Awatar
  Ako2086 · 2 lat, 3 mies. temu
  Oj, to smutne co piszesz. jakoś tak obumarł duch potrzeb kulturalnych w narodzie. Inna ”sztuka” święci triumfy. Najgorsze, że to jest odzwierciedleniem stanu naszego społeczństwa. Tak jak mówisz, nie zawsze to kwestja pienięedzy. Ten argument to czasami ( nie zawsze oczywiście) wymówka w myśl zasady: ten co chce szuka sposobu, a ten co nie chce szuka powodu, pozdrawiam i dobranoc :)
 • Awatar
  Mary · 2 lat, 3 mies. temu
  Niektórzy sądzą, że jak coś jest za darmo, to nie ma wartości. Ech, przykre to, ale tak właśnie bywa. A później narzekają, że nie mają pieniędzy na rozrywkę.
 • Awatar
  Do · 2 lat, 3 mies. temu
  bardzo lubię Adama Klocka, tak jako dyrygenta jak i wiolonczelistę. :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

{Czy to takie ważne o czym? Sama rozmowa jest wystarczającym powodem, aby chcieć porozmawiać.}
/Wiesław Myśliwski/