Jeszcze kwiecień

*
„Wszystkie Ele proszone do środka”, „Wchodź, mimo że śpię” – tymi i podobnymi napisami, Córa obkleiła dzisiaj drzwi swojego pokoju. A to na powitanie Babci, która jutro ma do nas zawitać (babcie i dziadkowie mieszkają daleko i każdy Ich przyjazd to radość nie do opisania oraz zabawy od świtu do nocy przez wiele dni).
*
Deszczowy wieczór, ale smakowity. Skosztowałam „Cymesu” – musicalu Niezależnej Manufaktury Tanecznej. I znowu miałam okazję przekonać się, jak silnie oddziałuje na mnie muzyka i poczuć jak przemawia taniec (wciąż świeże doznanie). Podelektowałam się, a nawet nasyciłam na pewien czas. Najsmaczniejsze kąski zapakowałam i zamroziłam w pamięci – wyciągnę, gdy nastanie „teatralna zima”.
*
A wkrótce „czas nieludzki”.  A może bardzo ludzki…

______________________________

 • Awatar
  Mary · 1 rok, 10 mies. temu
  Piękne przygotowania na przyjazd Babci… Mój syn też bardzo przeżywa spotkania z dziadkiem z Polski, którego widuje bardzo rzadko. Piosenka – bardzo ładna, choć smutna… Pozdrowienia serdeczne i uściski!!!
 • Awatar
  Asia · 1 rok, 10 mies. temu
  Zostawiam tu swój ślad ;-)
 • Awatar
  Ula · 1 rok, 10 mies. temu
  Na razie pozdrawiam, poczytam później, bo nie miałam 2 dni internetu i mam wielkie zaległości :)
 • Awatar
  dhof · 1 rok, 10 mies. temu
  Przyjazd dziadków jako wielkie święto – to będzie procentować dla Was wszystkich przez długie lata, a musicalu- zazdroszczę :)
 • Awatar
  fibula vel Joa · 1 rok, 10 mies. temu
  MaryAsiuUluDhof – dziękuję za Waszą ciepłą obecność! :)Serdeczności majowe!

Komentarze

ostatnio czytane

czereśnie i tajemniczy mierniczy

{Ale tak już jest na świecie, że kobiecie płacz przychodzi z pomocą, kiedy rozum przestaje pojmować. A płacz wie wszystko, słowa nie wiedzą, myśli nie wiedzą, nie wiedzą sny i Bóg czasem nie wie, a płacz ludzki wie. Bo płacz jest płaczem i tym, nad czym płacze.} Wiesław Myśliwski

rozmaitości powszednie

ażetki i wachlarze

fAkty

rozkaz